טבעות אירוסין זהב צהוב

טבעות אירוסין זהב לבן

טבעות אירוסין זהב צהוב הן טבעות קלאסיות ונפוצות ביותר בעולם. ניתן לבחור בין סוגים שונים של טבעות אירוסין אך טבעת בזהב צהוב היא ללא ספק הבחירה הקלאסית ביותר. אצלנו בסטודיו אנחנו מתמחים בעיצוב טבעות אירוסין ייחודיות מזהב צהוב ובמחירים אטרקטיבים.

מה זה זהב צהוב

זהב צהוב הוא סוג של זהב המאופיין בעירוב סגסוגת מתכות שונות של זהב ונחושת ולעיתים גם מעט כסף. שילוב מתכות אלו יוצרות את הזהב הצהוב המוכר לנו מעיצובי תכשיטים קלאסיים ובפרט עיצוב טבעות אירוסין זהב צהוב. טבעות בזהב צהוב נשמרות לאורך זמן וידועות במידת עמידותן בפני נזקים שונים. טיפול טוב בטבעת האירוסין יעניק מראה יוקרתי ומרשים גם לאחר שנים.

טבעת אירוסין קלאסית

אנחנו מתמחים בעיצוב טבעות אירוסין מזהב מרשימות ואיכותיות. טבעות האירוסין שלנו עמידות לאורך זמן בשל הרמה הגבוהה של איכות חומרי הגלם, במקרה זה הזהב הצהוב. המראה הקלאסי של טבעות האירוסין נובע משימוש בזהב הצהוב המעניק מראה יוקרתי.

על עיצוב טבעות אירוסין אחראים מעצבים בעלי ניסיון וכישרון. אצלנו בסטודיו הידרה תוכלו להתרשם מקולקציה רחבה של טבעות אירוסין מזהב צהוב. העיצובים שלנו עשירים במקוריות המייחדת את טבעות האירוסין ומתאימה למעמד חד פעמי ומיוחד זה. העיצובים המקוריים שלנו עשירים באלמנטים עיצוביים קלאסיים, מודרניים או וינטג' ובשילוב מחשבה עיצובית שלא תמצאו בשום מקום אחר.

עיצוב מקורי

טבעות אירוסין זהב צהוב אצלנו בסטודיו הידרה הן טבעות אירוסין ברמת איכות ועמידות גבוהה לאורך זמן. המחירים שלנו נקבעים בהתאם לתהליך העיצובי ואיכות חומרי הגלם של טבעות אירוסין זהב צהוב. המחירים שלנו נעים בין טווחי מחירים שונים ויכולים להתאים לסוגי תקציבים שונים.
מעצבי תכשיטים מנוסים
על עיצוב טבעות אירוסין אחראים המעצבים אדר ואדווה בעלי ניסיון וכישרון בתחום עיצוב תכשיטים ובפרט טבעות אירוסין. אנו שמים דגש על תהליך עבודה מוקפד של טבעות אירוסין תוך שימת לב לפרטים הקטנים ביותר.
למידע נוסף על  טבעות האירוסין שלנו היכנסו לגלריה שלנו או התקשרו למספרים המופיעים באתר.