טבעות נישואין מזהב לבן

טבעות נישואין זהב לבן

קולקציית טבעות הנישואין בזהב לבן כוללת עיצובים במגוון סגנונות לגבר ולאישה. מפרחוני ורומנטי ועד קווים נקיים ואלגנטים, דרך טבעות אמורפיות, גולמיות ועד סגנון הוינטאג'. עבודת הצורפות המוקפדת וחומרי הגלם האיכותיים שומרים על עמידות הטבעת ומבטיחים את חייה הארוכים. ישנה אפשרות לחריטה אישית בתוך או על פני הטבעת. אנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריית טבעות נישואין זהב לבן או לפנות אלינו עם רעיון ייחודי שנשמח להגשים יחד אתכם. טבעות נישואין הן אולי החלק הכי מיוחד סימבולי ומרגש בהכנות לקראת החתונה.

יש לתאם פגישה מראש 077-7277979

טבעות נישואין מזהב לבן

טבעות נישואין הן אולי החלק הכי מיוחד סימבולי ומרגש בהכנות לקראת החתונה. טבעות הנישואין הן אלה שילוו את בני הזוג גם אחרי החתונה עצמה. השמלה תוחזר להשכרה או תימכר, הפרחים יבלו והאוכל ייגמר, אבל טבעות הנישואין יישארו אצל בני הזוג למשך שנים רבות, מזכירות להם את האושר והאהבה שבהיותם נשואים זה לזו. סטודיו הידרה מציע לכם מגוון סוגים של טבעות נישואין מזהב צהוב או לבן, על פי הטעם שלכם.

כאשר חושבים על טבעות נישואין מיוחדות וקלאסיות, המראה שעליו חושבים הוא של טבעת דקה וחלקה מזהב צהוב. ואכן, זו הייתה טבעת הנישואין המסורתית במשך שנים, כמעט בכל מקום בעולם. כיום, לעומת זאת, כלות רבות מעדיפות טבעות נישואין מיוחדות יותר – עם עיצוב מיוחד, עם חריטה מתאימה וכדומה. טבעות הנישואין כבר לא מגיעות רק בזהב צהוב. אפשר למצוא גם טבעות נישואין מכסף, אם כי הזהב הוא עדיין הנפוץ יותר. אך עבור כלות רבות, שאינן אוהבות זהב צהוב, אפשר בהחלט ליצור טבעות נישואין מזהב לבן, אשר מתאימות לכלה ומעניקות לה מראה נאה במיוחד. טבעות נישואין זהב לבן משתלבות היטב עם כל סוג של בגד ובכל סוג של לבוש, ולעיתים קרובות הן מתאימות יותר לצבע העור של הכלה מאשר טבעות מזהב צהוב. לכן כלות רבות מעדיפות את הטבעות הללו, שיכולות להיות מעוצבות ויפהפיות בדיוק כמו שהן אוהבות. הזהב הלבן מעניק לעיתים מראה יוקרתי יותר לטבעת, סגנון עדין וקלאסי שמתאים לכלות רבות.

סטודיו הידרה

קולקציית טבעות הנישואין בזהב לבן כוללת עיצובים במגוון סגנונות לגבר ולאישה. מפרחוני ורומנטי ועד קווים נקיים ואלגנטיים, דרך טבעות אמורפיות, גולמיות ועד סגנון הוינטאג'. עבודת הצורפות המוקפדת וחומרי הגלם האיכותיים שומרים על עמידות הטבעת ומבטיחים את חייה הארוכים. ישנה אפשרות לחריטה אישית בתוך או על פני הטבעת.

אנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריית טבעות נישואין זהב לבן או לפנות אלינו עם רעיון ייחודי שנשמח להגשים יחד אתכם. יש לתאם פגישה מראש 052.3911026  |  052.3588105