טבעות נישואין לגבר

בסטודיו הידרה נעצב איתכם ועבורכם את טבעת הנישואין שתהייה למזכרת מהיום המאושר בחייכם. אתם מוזמנים לתאם פגישה על קפה ועוגה, על מנת לבחור ולעצב את טבעות הנישואין הייחודיות בשבילכם. את טבעות הנישואין לגבר אנו מייצרים בעבודת יד במגוון טקסטורות ומידות, תוך הקפדה על איכות, חדשנות ומקוריות. ניתן לבחור את כל דגמי טבעות הנישואין לגברים בזהב צהוב, לבן, אדום וכסף. יש אפשרות להוסיף חריטה אישית על הטבעות מבפנים או מבחוץ לפי בחירה. אנו מזמינים אתכם להתרשם מגלריית טבעות הנישואין לגבר. אם אתם מעוניינים במידע נוסף על טבעות נישואין לגבר התקשרו למספרים:  077-7277979  תוכלו לתאם איתנו פגישת עיצוב של טבעת נישואין מותאמת אישית.

איכות

איכות  טבעות נישואין לגבר אצלנו בסטודיו הידרה מבטיחה לכם עמידות טבעת הזהב לאורך זמן. אנו משתמשים בחומרי גלם איכותיים בכל התכשיטים שלנו ובפרט כאשר מדובר בפריט כה חשוב ומיוחד כמו טבעות נישואין לגבר. איכות חומר הגלם של טבעת נישואין היא בין הפקטורים החשובים ביותר בבחירת הטבעת. אצלנו בסטודיו הידרה מבטיחים לכם אחריות לאורך זמן על טבעות נישואין לגבר.

עבודת יד

אצלנו בסטודיו הידרה מתמחים בייצור טבעות נישואין לגבר בעבודת יד. את מלאכת הצורפות למדו המעצבים המוכשרים שלנו בסטודיו הידרה, ובמלאכת אומן מוקפדת הם עיצבו מגוון רחב של טבעות נישואין לגבר מהן תוכלו להתרשם בגלריה שלנו

עיצובים

אנחנו בסטודיו הידרה שמים דגש חשוב על עיצובים מקוריים של טבעות נישואין לגבר. תוכלו להתרשם בגלריה שלנו מטבעות נישואין מזהב לבן ומכסף, טבעות נישואין לגבר בצורות שונות, עם חריטה, טביעת אצבע ועוד סוגי עיצובים רבים נוספים. אנו מאמינים בהתאמה אישית של טבעות נישואין לגבר ולכן תוכלו לתאם פגישה עם אחד מהמעצבים שלנו ולבחור בעצמכם את עיצוב טבעת הנישואין שלכם.

מקוריות

מקוריות היא מילת המפתח אצלנו בסטודיו הידרה המעצבים שלנו מתמחים בעיצובים קלאסיים של טבעות נישואין לגבר בשילוב מחשבה עיצובית חדשה וחומרי גלם איכותיים. עיצוב טבעות נישואין לגבר בעבודות יד אצלנו בסטודיו הידרה מעניקה לכם טבעת נישואין עמידה וייחודית לאורך זמן שתסמל את התא המשפחתי המיוחד שלכם.