בשביל לצדד בטענה כי העולם היה רומנטי יותר פעם, לא צריך הוכחות גדולות. אבל אם כבר הוכחה, שתהיה וינטאז’. טבעות אירוסין וינטאג’ הן העדות החיה לכך שלפעמים, הישן הוא הטוב ביותר. בשורות הקרובות נראה מה בכל זאת התחדש בעולם העיצוב שסחף את הדור הקודם, ולמרבה ההפתעה – גם את הדור הנוכחי.

טבעות אירוסין וינטאג’ – רשימת טבעות אהובות

סגנון הוינטאג’ בתחום טבעות האירוסין התאפיין במספר מאפיינים בולטים, ובראשם העיצוב הנקי והפשוט, העיטורים המגוונים, הזהב הלבן והצורות השונות (לא רק עיגול שלם). מעבר לכך, הממד האישי לא נזנח בעבר, וגם לא במציאות החוזרת של טבעות אירוסין וינטאג’ של ימינו.

את סריקת טבעות הוינטאג’ נפתח, ברשותכם, בטבעת הקלאסית, ש”צועקת” וינטאג’ בכל מילימטר בעיצוב שלה. מדובר בטבעת עיגול מושלם, מעוטרת בסגנון אישי, משובצת יהלומים בערך 0.42 קראט, כשבמרכזה יהלום מרכזי בערך 0.40 עד 1.00 קראט. זוהי טבעת נפלאה, שמשלבת בהרמוניה מושלמת בין קלאסי ואישי, ובין פשטות וייחודיות.

טבעת אהובה לא פחות היא “טבעת הנסיכה דיאנה”, ומה שטוב בשביל נסיכות, בטוח יהיה טוב גם בשבילך/בת זוגתך. גולת הכותרת של טבעת מרשימה זו היא אבן הספיר היוקרתית במרכז הטבעת, המיוצרת בחיתוך אובל מיוחד. הטבעת עצמה עשויה זהב לבן ונחשבת לאחת הטבעות הנמכרות ביותר בעולם.

כאמור, היהלום המרכזי והזהב הלבן הם שני המאפיינים העיקריים של טבעות אירוסין וינטאג’, ואלו מוצאים את ביטויים גם בטבעות “קיירה” בעלת השילוב של חצי טבעת ריקה מעיטורים וחציה השני גדוש בעיטורי וינטאג’; “אמילי” בעלת יהלום מרובע פרינסס במשקל 1.0 עד 2.0 קראט; ועוד.

מה חשוב לבדוק לפני רכישת טבעת אירוסין וינטאג’?

ברכישת טבעת אירוסין וינטאג” חשוב לתת דגש על מספר אלמנטים, בראשם צבע וניקיון היהלום (אל תסתפקו באיכות פחותה מבינונית); גודל הטבעת; החומר השולט (זהב לבן, זהב צהוב, כסף); עיטורים אישיים ועוד. כמובן שגם לעניין התקציבי שיקול, אם כי בסמל הגדול ביותר של זוגיות, שילווה אתכם לשארית חייכם, היינו משאירים את השיקול הזה מעט מאחור.

לסיום נדגיש כי טבעות אירוסין וינטאג’ אהובות על בנות רבות, אך מומלץ “לרחרח” האם גם בחירת ליבכם אוהבת את המראה העתיק… קנייה נעימה