הרגע המיוחד הזה מגיע, ואתה מתכונן להציע נישואין לבחירת לבך. כבר קבלת את ההחלטה, ועכשיו נשאר רק לבחור את הטבעת שאתה תציע לה נישואין. טבעות אירוסין קיימות בכל חנות תכשיטים שמכבדת את עצמה, אך אם אתה מחפש טבעות אירוסין מעוצבות יפהפיות, בעיצובים מקוריים ויפהפים, המקום בשבילך הוא סטודיו הידרה.

טבעות אירוסין בעיצוב אישי

טבעות אירוסין הן תמיד טבעות ייחודיות ויפות. באופן קלאסי ומסורתי, טבעות יהלום אשר משובצות, לרוב, ביהלום אחד גדול. ישנן טבעות אירוסין אשר משובצות גם ביהלומים קטנים יותר, או רק בהם – הכול לפי הסגנון והטעם האישי של הכלה, ועל פי התקציב המתאים – שכן יהלומים, כמובן, הם בעלי ערך כספי רב, ולכן ככל שהטבעת משובצת ביהלומים רבים יותר, כך מחירה יהיה גבוה יותר. כאשר בוחרים טבעות אירוסין, זוגות רבים מעוניינים לא בטבעות הקלאסיות שניתן למצוא בכל חנות תכשיטים, אלא בטבעות אירוסין מעוצבות, בסגנונות מיוחדים, אשר יביעו את הטעם האישי שלהם, או של הכלה, באופן מיוחד. למטרה זו, הם פונים למעצבי תכשיטים, אשר יציעו להם טבעות זהב ייחודיות ומעניינות בעיצוב מיוחד, ולעיתים אפילו בעיצוב אישי עבור בני הזוג עצמם. הבחירה של טבעות אירוסין מעוצבות היא אירוע מרגש וייחודי בפני עצמו, וכאשר עושים אותו במקם הנכון, אשר קולע לטעם האישי של בני הזוג, הוא נעשה מרגש עוד יותר.

סטודיו הידרה

סטודיו הידרה מציע לכם מגוון רחב במיוחד של טבעות אירוסין מיוחדות ויפהפיות, בעיצובים מגוונים וייחודיים. סטודיו הידרה נוצר על ידי אח ואחות, אדר ואדווה, והוא מייצג את אהבתם האינסופית ליצירה, ללמידה ולעיצוב. אדווה היא צורפת ומעצבת, אשר אוהבת במיוחד עיצוב בקווים נקיים ובגימור מדויק, ואילו אדר הוא צורף ומעצב עם ניסיון של כעשר שנים בכל העולם, אשר אוהב במיוחד חדשנות ואיכות גבוהה. השילוב של שניהם יחד מביא אליכם תכשיטים, ובמיוחד טבעות אירוסין מעוצבות, בסגנונות קלאסיים וחדשניים ייחודיים, ובאיכות גבוהה במיוחד, טבעות שילוו את בני הזוג לאורך כל חייהם.

רוצה לקנות טבעות אירוסין בעוצבות? בוא למצוא מגוון עיצובים מדהימים, רק בסטודיו הידרה!