תכשיטים מעוצבים בעבודת יד מקרינים תמיד איכות אישית יוצאת דופן, ומשום כך אין בחירה טובה יותר כאשר מחפשים טבעות נישואין מיוחדות או טבעות אירוסין שיבטאו את הייחוד של הקשר בין בני זוג העומדים להינשא. בבחירת טבעות נישואין מעוצבות משתתפים שני בני הזוג מתוך ראיה של שנים קדימה, ולא פלא כי זו נחשבת לאחת מההחלטות החשובות ביותר בדרך לחתונה. מסיבה זו מומלץ תמיד להשקיע בבחירת הטבעות את כל הזמן הדרוש, ולעשות זאת במקום שמספק לא רק טבעות איכותיות אלא גם ייעוץ וליווי אישי בתהליך. מקום כמו סטודיו HYDRA ברישפון מאפשר לבני הזוג לצאת מהלחץ ומהבלבול המאפיינים את ההכנות לחתונה ולהתמקד בהחלטות החשובות לגבי סוג הטבעות ועיצובן.

עיצוב טבעות אירוסין

טבעות אירוסין ונישואין יכולות להתאפיין במגוון עיצובים אשר כל אחד מהם מעביר מסר שונה לחלוטין.עליהן להתאים הן לגבר והן לאישה, לפחות במקרה של טבעות נישואין מיוחדות אותן עונדים גברים ונשים כאחד. החוכמה היא כמובן לבחור בטבעות שמצד אחד יהיו אחידות מבחינת הקונספט העיצובי שלהן, אך מצד שני יאפשרו לכל אחד מבני הזוג להרגיש בנוח. בעיקר כאשר מדובר בגברים שאינם נוהגים לענוד תכשיטים מלבד טבעת הנישואין, חשוב לנהוג ברגישות רבה ולמצוא את השילוב המתאים בין עיצוב שובה לב לבין עוצמת האפקט של הטבעת. גברים רבים מרגישים בנוח עם טבעות אשר לצד האסתטיקה הגבוהה שלהן אינן משדרות אופי “נשי”. היכולת ליצור טבעת אלגנטית שמשלבת השראות “מחוספסות” כמו למשל השראה של נוף מדברי, היא אחת מן המאפיינים של מעצב תכשיטים מקצועי.

 

בין אם מדובר בטבעת מכסף או מזהב (צהוב, אדום או לבן), עיצוב טבעות אירוסין ונישואין צריך לעשות שימוש נכון בתכונות החומר. העיטורים שעל הטבעת צריכים להיראות טבעיים ולא “מודבקים” כדי שהאפקט הכללי יהיה הרמוני. כדוגמא לכך אפשר להביא את העיצובים של סטודיו הידרה אשר מציגים שפע של אפשרויות ביצירת טקסטורות וחריטות על החומר. באמצעים פשוטים לכאורה אפשר ליצור מגוון רחב מאוד של טבעות נישואין מעוצבות, החל מטבעות “קלאסיות” ועד לטבעות בעלות אופי גולמי וסלעי.

צילום. רועי מזרחי