טבעות הן תכשיט יפה במיוחד, והן גם קלות, זמינות ונוחות ללבישה. ישנן טבעות מהרבה מאד סוגים, מטבעות פשוטות ועד טבעות יוקרתיות וייחודיות. טבעות מעוצבות הן טבעות שכל אישה חולמת עליהן – טבעות בעיצוב אישי וייחודי ולא כפס ייצור של תכשיטים מוכרים ונפוצים. סטודיו הידרה מציע לכם מגוון דגמים יפהפיים של טבעות מעוצבות בסגנונות מגוונים, שיתאימו בדיוק לטעם האישי שלך.

טבעת בעיצוב מיוחד

טבעות מעוצבות הן טבעות מלאות חן ויופי ייחודי, שאין בטבעות רגילות. טבעות מעוצבות אינן סתם טבעות בעיצוב סטנדרטי, אלא טבעות שהושקע בהן זמן רב, השקעה ממוקדת, יצירתיות רבה. טבעות מעוצבות הן כאלה שהאמן שפך אל תוכן את ליבו, ויצר עיצוב ייחודי ואישי משלו. לכן, טבעות מעוצבות הן מיוחדות כל כך, ולכן גם המחיר שלהן, לרוב, גבוה משל טבעות רגילות – אך כמובן, מי שאוהב טבעות מעוצבות בסגנון הייחודי לו, יהיה מוכן להשקיע בהן גם הרבה יותר.

איך מייצרים טבעות מעוצבות

טבעות שהושקעה בהן בהן מחשבה רבה וכמובן גם יצירתיות רבה של האמן המייצר. טבעות מעוצבות יכולות להיות מיוצרות ממגוון חומרי גלם, אך לרוב, כאשר מדברים על טבעות זהב יוקרתיות, אשר עשויות מזהב, צהוב או לבן – על פי העיצוב הספציפי של כל טבעת, ולעיתים בשילוב של שני סוגי הזהב. טבעות מעוצבות משלבות לעיתים קרובות גם אבני חן שונות, וכמובן יהלומים.

סטודיו הידרה

סטודיו הידרה הוא סטודיו נעים ורומנטי, אשר הוקם ברשפון על ידי האחים אדווה רוזנשטיין ואדר סידהי. שני האחים הם מעצבי תכשיטים אשר משקיעים אהבה רבה בתכשיטים שלהם, אהבה ליצירה, ללמידה של החומר ולעיצוב אישי עם הבעה עצמית ייחודית. טבעות מעוצבות של סטודיו הידרה הן טבעות נישואין ואירוסין יחידות מסוגן. האחים בסטודיו מעצבים את הטבעות שלהם תוך שימוש בטכניקות קלאסיות וחדשניות כאחד, עם מגוון חומרי גלם איכותיות, טקסטורות מיוחדות וכמובן עיצובים מקוריים ויפהפיים, אשר מתאימים לטעם האישי של כל לקוחה.

מחפשים טבעות מעוצבות? רוצים לקנות טבעת ייחודית ויוקרתית? בואו ליהנות מן היצירתיות והייחודיות של סטודיו הידרה!