קרוב ל-90 זוגות בממוצע נישאים בישראל מדי יום. קרוב ל-90 נשים ביום מקבלות מאהוב ליבן טבעת נישואין המסמלת יותר מכל את החיבור ביניהם, את אחדות החיים ושותפות הגורל הנצחית. רוצים שאצלכם הסמל היהודי הגדול מכולם יהיה ייחודי ומרהיב במיוחד? הגעתם למקום הנכון. להלן כל מה שצריך לדעת על טבעות נישואין מהממות שבאמת יפתיעו וירגשו.

  

               טבעת נישואין מקראית זהב לבן                   טבעת נישואין זהב לבן דגם  HR619      

טבעות נישואין מהממות – יוצאים מהשעמום

מרבית טבעות הנישואין הנמכרות בישראל הינן “שגרתיות” ורגילות למדיי. עיגול זהב לבן או צהוב, תוספות מינימליות אם בכלל, ומראה פשוט ואף משעמם שאמור ללוות אתכם בשארית חייכם. למה? כי בהלכה דיברו על חומר אחד ו”דינה פרוטה”, וחכמי ישראל החליטו ללכת על פשוט. חבל.

אז תאמינו או לא, אבל גם תחת חוקי ההלכה, ישנן טבעות נישואין ייחודיות, שיעלו על שפתיכם חיוך גדול עד סוף ימיכם. בתוספת מחיר לא גדולה, אתם יכולים להימנע מגורל אותם זוגות, שבחלוף מספר שנים מסירים את הטבעת ומניחים אותה במגירה. כי כמה כבר אפשר להביט במשהו כל כך שגרתי?

טבעות נישואין ייחודיות – על צורה, חומר ותובנה

<טבעת נישואין ייחודית מתחילה בצורה שלה. עיגול קלאסי זה יפה ומכובד, אבל למה לא לחשוב קצת מחוץ לקופסא? טבעות נישואין אליפסיות, טבעות בצורות ירח, טבעות לב אשר תפסו תאוצה בשנים האחרונות, טבעות בצורת עיגול מוגבה או עיגול שאינו סימטרי, טבעות “גלים”, או טבעות “ריבוע”. אפשרויות הצורה רבות ומגוונות. זהב צהוב הוא, בלי ספק, חומר הטבעת המבוקש ביותר. אבל מה עם כל השאר? האם זהב צהוב בכלל מתאים לגוון העור ולמראה האישה שבדרך? לא בהכרח. זהב לבן נחשב לפופולארי ביותר במדינות רבות ברחבי העולם. גם הישראליות החלו להתאהב בו, אז למה לא אתם?

ואם בכלל מתחשק לכם ללכת רחוק, זהב אדום מקנה מראה אלגנטי, נפלא ומיוחד במינו. אפשרות נהדרת נוספת הידא בחירה בכסף או בכל מתכת וחומר אחרים שמקנים מראה קצת שונה.גםיהלומים, שיבוצים, תוספות וחריטות אפשרויות בגבול מסוים, ובהחלט שוות בדיקה. חריטות אהבה אישיות, שיבוצי יהלומים עדינים, תוספות קלות אך מרשימות וכדומה, בכוחם להפוך כל טבעת למרהיבה ומלהיבה כאחד.

אבל מעל לכל חשובה התובנה – טבעות נישואין מחכות לכם ב קטלוגים של טבעות וחנויות התכשיטים והמעצבים. אל תתפשרו על השגרה והשעמום. בוחרים יופי באהבה! ושיהיה במזל.