כל אחת רוצה טבעת נישואין מיוחדת ויפה. טבעת נישואין מסמלת את קשר הנישואים בין שני אנשים ולכן כולם רוצים טבעות נישואין מיוחדות. בעשורים האחרונים, אנשים רבים מעדיפים טבעות נישואין מזהב לבן, בשל המראה העדין, היוקרתי והמלכותי שהן מעניקות. כיום קיים מגוון רחב של טבעות נישואין בכלל ושל כאלה מזהב לבן, המאפשר בחירה מותאמת יותר עבור כל אחד ואחת.

טבעת נישואין – לא רק לאישה

עם השנים, יותר ויותר גברים בוחרים גם הם לענוד טבעת נישואין על אצבעם. העיצובים המודרניים אף מאפשרים עיצובים ייחודיים ושונים לנשים ולגברים, כך שהמראה של גבר עונד טבעת לא יראה מגוחך. כאשר מחפשים טבעת נישואין לאישה או לגבר, חשבו על הידרה וטבעות נישואין.

בהידרה קיימות אפשרויות עיצוב רבות, של טבעות מסוגים שונים ובצבעי זהב שונים. גם זהב לבן.

 מהן טבעות נישואין מזהב לבן

המראה הקלאסי של טבעת נישואין בעבר היה מראה הזהב הצהוב. גם כאשר כבר החלו העיצובים בזהב לבן להיות מודרניים ושכיחים יותר, הם הופיעו בעיקר בטבעות אירוסין או טבעות רגילות אחרות. אולם, אט אט החלו הלקוחות מתעניינים גם בעיצובים של טבעות נישואין מזהב לבן. זהב לבן הוא בעצם זהב טהור בעל צבע כסוף. הוא מהווה אלטרנטיבה לנשים וגברים המעוניינים בתכשיטים יוקרתיים מזהב, אך מעדיפים את המראה הכסוף הבוהק על פני המראה הצהוב. כיום ישנן אפשרויות רבות לבחירת תכשיטים מזהב לבן באופן כללי, ולכן גם טבעות נישואין מעוצבות כיום בזהב לבן או בשילובים שונים של זהב לבן עם זהב בצבעים נוספים.

      טבעת נישואין  HR108                           טבעת זהב לבן מרוקעת

כדאי לבחור ביחד

כאשר הגבר ניצב בפני ההחלטה איזו טבעת לרכוש לארוסתו הוא עלול להסתבך. עם כל כך הרבה אפשרויות ועיצובים איך יידע מה כלתו הכי תאהב? לכן מומלץ לבחור ביחד. כדי לא להתאכזב, לכו ביחד לבחור טבעת מועדפת. במקומות כמו הידרה תוכלו למצוא מגוון טבעות נישואין מזהב לבן, צהוב או אדום, וגם עיצובים המשלבים את כל סוגי הזהב יחד. בקיצור, לפעמים עדיף שלא לנסות להפתיע, ובתחום זה ההפתעה עלולה אפילו לקלקל מעט את הרומנטיקה.