יום החתונה שלכם מתקרב, והגיע הזמן לבחור טבעת נישואין, שאתה יקדש החתן את הכלה בחופה. טבעות נישואין הן חלק בלתי נפרד מהחתונה, אך אין חובה שהטבעת תהיה פשוטה ומשעממת. הכלה עתידה לענוד את הטבעת הזו למשך שארית חייהם המשותפים של בני הזוג, ולכן זוגות רבים מעדיפים לקנות טבעות נישואין מעוצבות ויפות, כדי שהכלה תיהנה לענוד את הטבעת שלה בכל יום מחדש. סטודיו הידרה מייצר עבורכם, הזוגות הטריים, טבעות נישואין מעוצבות יפהפיות במגוון סגנונות

טבעות נישואין בעיצוב אישי

טבעת נישואין לאישה עם פיתוחים

אין כמו טבעות נישואין מעוצבות כדי לתת לכלה מתנה אמתית. כל אישה אוהבת תכשיטים ייחודיים, וטבעות זהב הן תמיד תכשיט אישי ומיוחד. כאשר מדובר בטבעות נישואין, הדבר נכון אף יותר – כיוון שמדובר בכל מקרה בטבעת שמסמלת אהבה וקשר עמוק בין בני הזוג. טבעות נישואין מעוצבות יכולות להביע את הקשר והאהבה האלה בצורה מיוחדת ועמוקה עוד יותר, עם עיצובים שמתאימים לבני הזוג, לסגנון שלהם ולקשר ביניהם. ישנן טבעות נישואין מעוצבות שמיוצרות על ידי מעצבי תכשיטים כיחידות קיימות, בעבודת יד. ישנן גם טבעות נישואין מעוצבות אשר מיוצרות בעיצוב אישי עבור הכלה. טבעות נישואין מעוצבות כאלה יכולות להכיל סמלים בעלי משמעות אישית, כיתובים ושילובים אחרים, על פי הטעם האישי של בני הזוג והסגנון האהוב עליהם, עם המסרים שאותם הם רוצים להביע זה לזו.

סטודיו לעיצוב תכשיטי זהב

בסטודיו הידרה מייצרים האחים אדווה רוזנשטיין ואדר סידהי טבעות נישואין מיוחדות יפהפיות וייחודיות, תוך שימוש במגוון טכניקות – קלאסיות וחדשניות כאחד. סטודיו הידרה משלב בין חומרי גלם שונים, ויוצר טקסטורות ייחודיות ועיצובים מקוריים ויפים במיוחד לכל טבעת מחדש. סטודיו הידרה מקפיד על איכות חומרי הגלם ועל איכות העבודה, כדי שאתם תוכלו ליהנות מטבעת איכותית, נוחה וכמובן יפה ומרגשת, כזו שתלווה אתכם למשך שארית חייכם המשותפים. הסטודיו, שנמצא ברשפון, הוא סטודיו מלא אהבה, שבו תוכלו למצוא בדיוק את הטבעת שאתם אוהבים.