קרוב ל-40 אלף זוגות נישאים מדי שנה בישראל. כ-75% מן החתונות מתקיימות באולם או גן אירועים. למרבית החתונות מוזמן תקליטן, ברבע מהחתונות מוגשות המנות בשיטת ה”בופה”. במאה אחוז מהחתונות יענדו החתן והכלה טבעות נישואין, אבל מעט מהן יהיו טבעות נישואין מיוחדות. מאות תכשיטנים, מעצבים, בתי סטודיו ועוד נלחמים על אצבעותיהם של אלפי זוגות מאושרים. סטודיו HYDRA ברשפון מצליח לעלות חיוך של אושר ושביעות רצון לאלפי לקוחות. אז בואו נראה מה צריך כדי לגרום גם לכם לענות טבעת נישואין מעוצבת וייחודית.

טבעות נישואין מיוחדות- זהב, טופז וכל השאר

נשים רבות נוטות לחשוב, שלא בצדק, כי בשל מגבלות הדת לגבי אחדות מרכיבי הטבעת, לא ניתן למצוא טבעות נישואין מעוצבות ויפות. אומנם דרישת הדת היא מתכת אחידה, אך בהחלט ניתן ליצור חריטות נאות ועיצובים ייחודיים ועדינים. טבעת נישואין מיוחדת יכולה להיות עשויה זהב (צהוב או לבן), אך לא בהכרח. התוספות שבטבעת יכולות לעשות את ההבדל, ובגדול. חריטות, גימורים, ריקועים – כל אלו מותרים על פי חוקי הדת, ומוסיפים צבע ויופי למראה הכללי. חריטות של לבבות, פרחים, איורים, שמות הנישאים, אותיות מהקבלה ועוד הופכות כל טבעת פשוטה – למעוצבת ונפלאה.

צילום. מור אלנקוה   

כך תבחרו טבעות נישואין מעוצבות נהדרות

תהליך בחירת טבעת נישואין אינו פשוט וחייב להיעשות בתאום מושלם עם המעצב שבחרתם. נסו לפסול אפשרויות כלליות של עיצוב, ובכך לצמצם את האפשרויות שלכם לבודדות. בחרו סדר גודל תקציבי, שיסייע לכם להתמקד בגובה הקראט הריאלי עבורכם (יחידה המציינת את מידת טוהר הזהב ואת אחוז הזהב מתוך המתכת).  סטודיו מוביל לעיצוב טבעות אירוסין ונישואין כמו HYDRA ישמח ללוות אתכם לאורך כל תהליך העיצוב. תוכלו לבחור ממגוון רחב של טבעות מסוגים שונים ובקשת רחבה של תקציבים. גם לגברים ישנו מגוון רחב של טבעות נישואין מעוצבות.

מחירי טבעות נישואין נעים בין 600-700 ₪ לפשוטות ביותר, דרך 1,000-3,000 שקל למעוצבות ועד ל-3,000-6,000 ₪ ליוקרתיות ביותר. בעינינו, טבעות נישואין מיוחדות בהחלט שוות את ההשקעה. שיהיה במזל!

צילום. גמבא צלמים