בחיפוש אחר השונה והמיוחד, קיימת לעתים הנטייה לשכוח את הנוסטלגי וחבל שכך. הרי כולנו יודעים שהסרטים הקלאסיים הם הטובים ביותר שיש, המוסיקה הקלאסית היא זו שבאמת מעלה לנו חיוך על השפתיים, וזה עוד לפני שדיברנו על ה”קלאסיקו” של משחקי הכדורגל. כך גם בכל הקשור בטבעות נישואין קלאסיות, שכן מדובר בטבעות עדינות ורומנטיות במיוחד. אין זה פלא כי הן עדיין נחשבות למבוקשות ביותר בקרב זוגות אוהבים בכל רחבי העולם ורבים מעדיפים גם כיום לחזור למקורות ולרכוש דווקא אותן. אז בואו נסקור את הטבעות הקלאסיות והרומנטיות ביותר.

טבעת נישואין קלועה                       גלקסיה – טבעת חיבוק

טבעות נישואין רומנטיות – מספר רעיונות לבחירה

ברעיון הכללי, טבעות נישואין נחשבות פשוטות יותר מאשר “אחיותיהן” – טבעות האירוסין. על פי ההלכה, עליהן להיות עשויות מחומר אחד ולא “מנקרות עיניים”. מכאן הדרך לבחירה הקלאסית והנפלאה קצרה ביותר. באומרנו טבעות נישואין רומנטיות-קלאסיות הכוונה, לרוב, היא לטבעות עשויות זהב צהוב (קרוב לחמישית מטבעות הנישואין הנמכרות בישראל עשויות חומר אחר, לרוב זהב לבן), ללא חריטות אישיות או בעלות חריטה מינימאלית, וללא תוספות או בעלות תוספות עדינות המשתלבות עם מראה הטבעת, ולא מערימות עליו. בקטגוריה זו ניתן לציין בעיקר שיבוצי יהלומים עדינים מסביב לטבעת.

צורת הטבעת הקלאסית הינה עגולה, אך גם בקטגוריה זו, שינויים קלים עשויים להשאיר את אנינות הטעם שלה, ובד בבד להעניק לה ייחודיות נפלאה. נשות ישראל נוטות לאהוב טבעות “גלים” (עיגול עולה-יורד באופן מדורג), “ריבועים” (טבעת המורכבת מאבן גבוהה ולצידה אבנים נמוכות לכל אורך הטבעת), טבעות בצורת ירח, טבעות “פס” (פס זהב דק יוצר את מעגל הטבעת ועליו חיפוי מעוצב) ועוד.

טבעות נישואין קלאסיות – מה עוד חשוב לדעת לפני הבחירה

בבחירת טבעת הנישואין שלכם, חשבו בראש ובראשונה על טעמם של כל אחד מבני הזוג. התייעצו עם מומחים בתחום, חפשו המלצות של מכרים, ערכו סקר שוק מקיף והישמרו מפיתויי מחיר ומגמישות מוגזמת. מקח ומשא ומתן קיימים בשוק טבעות הנישואין, אך לא באופן מוקצן. מחיריהן של טבעות נישואין קלאסיות מתחיל ממאות שקלים בודדות ועשוי להרקיע שחקים עד לסביבות ה-3,000 ₪ ואף יותר. ניתן למצוא מבחר קטלוגים באתרי האינטרנט.

אז מעכשיו, זוגות אוהבים יקרים, דעו לכם: טבעות נישואין בורסה קלאסיות הן “ה”להיט בתחום האהבה…מחזירים עטרה ליושנה.

צילום תמונת נושא: עדי פרץ