אחד מ”חלומות הבלהה” המוכרים ביותר של נשים, הוא זה שבו אישה מגיעה לאירוע מיוחד, נוצץ ויוקרתי ומגלה בו אישה אחרת, אשר לובשת בדיוק אותו הבגד כמו שלה. הבגדים אכן בולטים, ולעיתים מביך מאד להיתקל בבגד זהה, אך גם בתכשיטים קיימת אותה הבעיה. נשים רבות רוצות להיות ייחודיות, ולהופיע באירועים, וגם ביומיום, עם תכשיטים ייחודיים להן, כאלה שאין לאף אישה אחרת. סטודיו הידרה מציע לכן תכשיטים בעיצוב אישי, בסגנונות ייחודיים ובהתאמה לטעם האישי של כל אחת.

תכשיטים בעיצוב אישי של הלקוח

תכשיטים בעיצוב אישי הם, כאמור, הדרך למנוע מצבים של תכשיט זהה. אך הם הרבה יותר מכך.  תכשיטים בעיצוב אישי מעניקים איזו שהיא אמירה, אמירה אישית של בעלת התכשיט. עיצוב תכשיטים אישי אינם סתם כך תכשיטים מיוחדים, אלא תכשיטים שעוצבו בצורה מיוחדת, על ידי מעצבי תכשיטים ברמה גבוהה, על פי הבקשות המיוחדות של בעלת התכשיט. תכשיטים בעיצוב אישי מעוצבים ברוח האופי של בעלת התכשיט, ברוח האמונות שלה, התקוות שלה והמסרים שלה. על מנת ליצור תכשיטים בעיצוב אישי, המעצב או המעצבת נפגשים עם הלקוחה, שומעים ממנה על עצמה ועל מה שהיא רוצה לראות בתכשיט שלה, וכך מעצבים לה תכשיט שהוא ייחודי בעבורה, ומתאים בדיוק, רק לה. כדי ליצור תכשיטים בעיצוב אישי, ברמה גבוהה, אישית וטובה, חשוב ללכת למעצבי תכשיטים ברמה מקצועית גבוהה, אשר יידעו להקשיב ללקוחה, להבין אותה וליצור עבורה תכשיט שמתאים בדיוק לה.

סטודיו באווירה ביתית

סטודיו הידרה הוא בדיוק הסטודיו הזה, שבו תוכלו למצוא את האוזן הקשבת, את ההבנה – וכמובן, את התכשיט האישי שלך. אדווה רוזנשטיין ואדר סידהי מייצרים עבורך תכשיטים בעיצוב אישי, עם השקעה רבה בכל פריט ובכל שלב. בסטודיו הידרה את יכולה ליהנות מאווירה רומנטית ונעימה במיוחד, ומתחושה ביתית ואישית, שמתוכה “יצמח” התכשיט האישי שלך, התכשיט היפהפה שמותאם בדיוק לאופי שלך ולטעם שלך. מחפשת תכשיטים בעיצוב אישי? רוצה למצוא את המקום הנכון ליצור אותם? בואי ליהנות מן השירות האישי והייחודי של סטודיו הידרה!