תכשיטי זהב הם תכשיטי נצח. מעבר ליופיים הברור תכשיטי הזהב ניחנים באיכות על זמנית שגם נשמרת מדור לדור.         אוהבי הזהב יודעים שאין תחליף למתכת האצילה שאפשר לענוד בכל מצב . העמידות והיופי של תכשיטי הזהב הם הסוד שלהם והסיבה שאנחנו כל כך אוהבים ליצור תכשיטים שמלווים את לקוחותינו בכל הרגעים היפים והמרגשים בחייהם. בסטודיו שממוקם בבזל 2 תל אביב ניתן למצוא תכשיטים מוכנים בתצוגה לצד מגוון ענק של דוגמאות  שמהם ניתן לקבל השראה ולעצב יחד אתנו תכשיטים בעיצוב אישי.

עיצוב תכשיטים באופן אישי הוא אחד מההתמחויות והאהבות שלנו כאן בסטודיו ומהווה מקור השראה ביצירה שלנו. מעצבי התכשיטים הכישרוניים שלנו מתמחים בעיצובים מקוריים של תכשיטים מכל הסוגים. הסטודיו עצמו הוא גם בית מלאכה שבו קורה כל הקסם. התכשיטים שלנו מיוצרים בעבודת יד מוקפדת תוך שילוב של חומרי גלם מהאיכות הגבוהה ביותר. אנו משלבים סוגי מתכות שונים כמו זהב, כסף, אבני חן, יהלומים ועוד. בויטרינה שלנו תוכלו להתרשם ממגוון רחב של קולקציית תכשיטי יהלומים מעוצבים וטבעות אירוסין ונישואין שניתן להזמין בכל צבעי הזהב. זהב לבן, זהב צהוב וזהב אדום.

לכל אחד מאתנו יש טעם ייחודי וכאשר מעצבים ומכינים תכשיט בעיצוב אישי לכל אחד יש סמלים וביטויים שונים שנכנסים לעיצוב ונותנים לתכשיט את אופיו. אז מה צריך לעשות כדי לעצב תכשיט אישי ? קודם כל צריך לתאם אתנו פגישה בסטודיו. בפגישה הזו אנחנו מפנים לכם את הזמן להתבונן בעיצובים הקיימים ולבחור יחד את הכיוון שהתכשיט הולך אליו. כדאי לעשות הכנה בבית ולחשוב מה הייתם רוצים להטביע בתוך התכשיט. זה יכול להיות חריטה מרגשת בתוך הזהב או שיבוץ אבן שיש לה משמעות מיוחדת. אפשר ליצור הבלטות של ראשי תיבות או סמלים אחרים כמו חיה, חמסה, עין ועוד…

למי שמגיע לבחור טבעות אירוסין או נישואין יש בסטודיו מבחר גדול של טבעות אבל גם כאן ישנה אפשרות לדייק את הבחירה שלכם ולהזמין את הטבעת הכי מדויקת עבורכם. אצלנו תוכלו לעשות mix and match בין תכונות של כל מיני טבעות שאהבתן כמו צבע, טקסטורה, עובי ורוחב ויחד נחליט על האפיונים של הטבעת המדויקת בשבילכם. בסטודיו תמצאו מבחר של שרשראות, טבעות, עגילים וצמידים בסגנונות שונים שמאחד ביניהם הקו הנקי והלא מתחכם שמאפיין את כל התכשיטים של הידרה.

אנחנו מזמינים אתכם כבר עכשיו להיכנס לגלריית התכשיטים שלנו ולהתרשם מקולקציה עשירה של תכשיטים מעוצבים מבית סטודיו הידרה.