טבעות אירוסין

לפני שרוכשים טבעת אירוסין יש מספר כללים שחשוב להקפיד עליהם על מנת שהרכישה תהיה מוצלחת ואיכותית או במילים אחרות כזו שתהיו שלמים איתה ומרוצים ממנה. בואו נתחיל:

  1. קבע את התקציב שלך– לעיתים כאשר בחור ניגש לבחור טבעת אירוסין לזוגתו איש מכירות חלקלק יזהה את הפוטנציאל ובכשרון יוצא דופן יצליח ליצור קשר ישיר בין מחיר הטבעת ומידת אהבתו של הבחור לזוגתו.  אל תתפתו לעסקאות בשטח או תחבולות מכירה כאלה ואחרות. הגדירו מראש תקציב אותו אתם נכונים להוציא עבור טבעת אירוסין. על מנת לקבוע תקציב בדקו וסקרו את השוק בכדי להבין  איזה אפשרויות עומדות בפניכם.
  2. איזו טבעת אירוסין לבחור? שים לב שבבואך לבחור טבעת אירוסין תגלה שאתה ניצב בפני אפשרויות רבות ומגווונות. למשל, זהב צהוב או לבן? אולי בכלל אדום? עיצוב מסורתי או מודרני? טבעת אירוסין צעקנית וגדולה או עדינה ומינימליסטית? הבחירה תהיה קלה יותר עבורך אם תעשה שיעורי בית מבעוד מועד. בחן את התכשיטים שזוגתך עונדת מדי יום. במידה והיא מעדיפה תכשיטים עדינים מומלץ שלא תרכוש עבורה טבעת יהלום ענקית ולהיפך לאחר שתוכל לאפיין את טעמה בתכשיטים תוכל לגשת לחנות יחד עם התקציב שהגדרת לדייק בבחירה.
  3. האם לבחור טבעת משובצת או לבחור יהלום בנפרד? לעיתים קרובות תעשה עסקה טובה יותר אם תרכוש את האבן בנפרד מהטבעת. יהיה לך קל יותר אם תדע איזו צורה זוגתך תעדיף. יהלום עגול, אגס, מרקיז או הצורה הקלאסית סוליטר עגול. על מנת לבחור את היהלום הנכון אנו ממליצים לך לקרוא כיצד לבחור יהלום?
  4. בחירת השיבוץ אז תקציב יש, וסגנון בחרנו, גם על האבן אתה כבר סגור. כעת נותר לבחור את השיבוץ. אצל מעצב תכשיטים תוכל לקבל מגוון המלצות ורעיונות כיצד לשבץ וליצור טבעת ייחודית ומיוחדת עבור זוגתך. בשלב השיבוץ תוכל לבחור את חומר הגלם ממנו תהיה עשויה הטבעת, זהב לבן, צהוב, אדום וכן את מיקום שיבוץ האבן. אפשרי להוסיף ולשבץ אבנים נוספות על פי בחירתך ובכפוף כמובן לתקציב שהגדרת.
  5. הטבעת, הטעם האישי, והתקציב– בשלב זה ובטרם תגבש בחלטה סופית לגבי האבן, תבחן את הנתונים שאספת עד כה ותנסה למקסם. מה הכוונה? במידה וזוגתך אוהבת טבעות גדולות הרי שטבעת יהלום תהיה יקרה מאד, סביר שמעבר לתקציבך הממוצע. לכן התייעץ במעצב, בחן את האפשרויות השונות אולי תשקול לשבץ את הטבעת באבן חן פחות יקרה כדוגמת טופז או ספיר. במידה והיהלום חשוב תוכל לשבץ מצדי האבן הגדולה יהלומים קטנים. תוכל להוסיל עלות על ידי בחירת טבעת בעלת קראט נמוך יותר.

עד כאן חלק א’ בקרוב מאד נצרף את חלק ב’, אל דאגה בסוף הקריאה אנו מבטיחים לכם שתהיו מוסמכים לבחירת טבעת אירוסין.  בינתיים עשו שיעורי בית על סמך חמשת הסעיפים הראשונים.

 

בהצלחה!