חברים הבטחנו אז אנחנו מקיימים, לא נטשנו אתכם בתהליך וסומכים על כך שעשיתם שיעורי בית. לא נבדוק, מאמינים לכם.

5 עצות לתהליך בחירת טבעת אירוסין

1. התייעץ בחבר/אמא/ואם אתה בקשר טוב אז גיסתך/חותנתך. חנות תכשיטים לרוב כוללת מגוון רחב מאוד של תכשיטים, רובם ייראו לך אותו דבר (ואתה תשאל את עצמך … מה אני מבין בזה?) לכן צייד את עצמך בגיסתך או אמך הן מבינות בזה טוב ממך, אם ברצונך לחוות חווית קנייה נעימה יותר העדף מקום שיעניק לך יחס אישי, קבע פגישה מסודרת, בדוק את הקולקציה שהחנות/מעצב מציעים תתעניין במחירים ותבוא שלם יותר. אצל מעצבים לרוב תמצא מגוון פחות מאיים, יותר ייחודי וגמישות רבה יותר בעיצוב הטבעת. עצה טובה תסייע לך לדייק בבחירה, צרף לפגישה משיהו שאתה סומך על שיקול דעתו.

2. תשקול לצרף את זוגתך לתהליך. אם אינך בטוח ביכולתיך לבחור או בעצתם של הסובבים אותך, אל תהסס צרף את זוגתך לתהליך, כך אולי תאבד את אלמנט ההפתעה אבל עבור רבים מאיתנו הוא אינו הכרחי וכך בוודאות תשיג את התוצאה הרצויה עבורה.

3. אל תתפשר על איכות ואחריות. וודא שמעצב/חנות יש המלצות, שאל בקרב חבריך ובקש המלצות. בדוק שישנה אחריות על טבעת האירוסין שאתה רוכש. נזק או אפילו אם משהו לא מסתדר שיש למי לפנות לצורך תיקון או שינוי. אצל מעצבי טבעות אירוסין ונישואין תמצא לרוב באתר אזור המלצות.

4. תכנן מראש! ברוב הגורף של המקרים לא נכנסים לחנות טבעות ופשוט יוצאים עם טבעת, לרוב ובפרט כאשר הטבעת מועצבת אישית ייידרש זמן לייצרה. על כן, תכן וודא מראש את משך הזמן על מנת שיוותר לך די זמן לממש את תוכניותיך כראוי. אם תכנן להציע על גשר בפריז או על גג האמפייר סטייט, תוודא שהטבעת תהיה מוכנה לטיסה/ אירוע בו אתה מתכנן להציע נישואין.

5. התחייבות כתובה. רכשת יהלום, תוודא שאכן מדובר ביהלום אמיתי מאיכות טובה. דרוש מהמעצב/חנות התחייבות על הטבעת, בין אן במסגרת רישום בחשבונית או כל דרך אחרת.

מאחלים לכם אושר ובריאות,

תמיד זמינים לשאלות לתשובות נוספות