–   טבעות אירוסין – הן תמיד חדשות, מפתיעות, מרגשות ומביעות אהבה והצהרת כוונות-  אלו הן טבעות האירוסין אשר הופכות את החיים שלנו לכל כך יפים ומרגשים. אלא, שעדיין ניתן למצוא מיתוסים רבים אודות טבעות אירוסין, ואנו כאן על מנת לנפץ את .המרכזיים שבה

 

מיתוס 1 : “טבעת אירוסין חייבת להיות יקרה

טבעות אירוסין ממש לא חייבות להיות יקרות והדבר ממש לא בא על חשבון יוקרתן. כיום ניתן למצוא טבעות נישואין ואירוסין נהדרות במחירים סבירים אשר עשויות מחומרים איכותיים ברמה גבוהה (כן, גם זהב, כסף ויהלומים), מעוצבות כהלכה, מקוריות להפליא ובעלות גימורים מיוחדים. הדרך המושלמת להשיג זאת היא פשוט לחפש אחר תכשיטן המסוגל “לתפור” לכם טבעת בהתאמה אישית על פי מאפיינים שתגדירו לו מראש.

מיתוס 2 : “כל טבעות האירוסין נראות אותו הדבר

רבים בוחרים לרכוש לבנות זוגן טבעת אירוסין מסוג “סוליטר”, טבעות אשר כוללות יהלום מרכזי אחד וגדול הבולט מעל פני מישור המעגל. חשוב להבין כי ניתן לרכוש טבעות אירוסין מכל עיצוב שהוא וממש לא חייבים ללכת על “הסטנדרט”. הן יכולות להיות גם שטוחות, עם או ללא יהלומים, עם יהלומי צד, עגולות או כאלו עם “טוויסט”. באופן כללי, אין טבעת אירוסין הזהה למשנתה.

מיתוס 3 : “זהב לבן נחות מזהב צהוב

זהו אולי המיתוס הנפוץ מכל! דעו לכם כי רק זהב צהוב 24 קראט הינו זהב טהור לחלוטין ללא תוספות אחרות. זהב לבן וכל סוגי הזהב הצהוב אחרים (פחות מ-24 קראט) כולם אינם טהורים ומעורבבים עם סוגי מתכות אשר בין היתר קובעות את צבע הטבעות הסופי, צהוב או לבן.

מיתוס 4 : “מחיר היהלום תלוי בגודל

יהלומים גדולים הם באמת יקרים אך מחירם הסופי נקבע בנוסף ובאופן משמעותי ע”י השתייכות לקריטריונים בינלאומיים שונים כגון צלילות, צבע ובהירות. טבעות אירוסין ע”פ רוב כוללות יהלומים ולכן בקיאות ראשונית בקריטריונים השונים הכרחית על מנת לעמוד על טיבו של יהלום זה או אחר מעבר לגודל (משקל).

מיתוס 5 : “גבר אינו יכול לבחור לבת זוגו טבעת אירוסין מוצלחת

נשים מאוד קפדניות בנוגע להופעתן החיצונית ויש להן נטייה ברורה לסוגי טבעות שונות. ולמרות כל זאת, טבעות אירוסין בהחלט ניתנות לבחירה טובה ומוצלחת ע”י הגבר אם רק תבצעו זאת בצורה מושכלת. אם אינכם בטוחים, חפשו בתיבת התכשיטים של בת זוגתכם וקבלו מושג אודות עיצוב הטבעות האהוב עליה. התשובה תהיה מונחת לפניכם.

צילום: רועי מזרחי