תמונת נושא בלוג 5 דרכים מקוריות להציע נישואין

את היום הזה לא תשכחו גם עוד עשרות שנים. ברגע הזה תזכרו כל פרט קטן. רגע הצעת הנישואין הוא, ללא ספק, אחד מאבני הדרך בחיים המשותפים שלכם ובחיים הפרטיים של כל אחד. סמל מהדהד לאהבה, ממש כמו טבעת אירוסין או כתובה. אז כדי שהרגע המיוחד הזה לא יהפוך לבנאלי ומשעמם, התכנסנו כאן כדי לחשוב מחוץ לקופסא ולהעניק לכם על מגש של כסף חמש הצעות נישואין מקוריות במיוחד.

לאחר שכבר הלכתם לחנויות תכשיטים וראיתם מבחר של טבעות אירוסין לשנת 2019 ובחרתם את הטבעת המיוחדת ביותר מגיע הרגע של הצעת הנישואין.

הצעות נישואין רבות מוגדרות רומנטיות, אחרות גרנדיוזיות, אבל יש אחת שמשלבת את שתיהן גם יחד. חשבו על זה: טיול רומנטי בחוף הים לאור השקיעה, יין ונרות מסביבכם, ולפתע, מטוס קל חוצה את השמיים ולאחריו שלט מואר: “התינשאי לי, אהובה?”, זהו בדיוק הרגע לשלוף טבעת אירוסין מן הכיס ולהביט לאהובתך עמוק בעיניים.

האווירה הרומנטית המתרחשת במהלך שייט לא משתווה לשום מקום אחר. שם, בין נהרות לאגמים, כל הצעת נישואין מקבלת ממד אחר. אז בחרו את הרגע הנכון, כרעו ברך כמו שצריך, ואז, על רקע רעש הגלים, שאלו את השאלה הגדולה. אין בחורה שלא תימס אל מול הצעה שכזאת.

כמה שלא תנסו, לא תמצאו תחליף רומנטי לפרחים ונרות. אז מדוע שלא תנצלו זאת להצעת נישואין מקורית?  פזרו שביל אדיר של נרות / פרחים מהכניסה לבניין או הצימר שהשכרתם ועד למצעים המטופחים, ושם, ממש במרכז, תחכה טבעת אירוסין נוצצת, שלא תשאיר עין אחת יבשה.

דמיינו את פני החברה שלכם שנוסעת בכביש המהיר לעבודה ולפתע מתגלה מול עיניה שלט ענק עם פרצופה המחייך ושאלה שלא משתמעת לשתי פנים. להשלמת ההצעה, סעו אחריה ובשנייה הנכונה עצרו לידה בבטחה וחבקו חזק-חזק את האישה של שארית חייכם.

ולסיום, אין כמו לחזור קצת לילדות לקראת הכניסה לחיים האמיתיים. בכולנו נותרה רוח הנעורים, ובילוי בגלגל הענק שבלונה פארק יכול להיות חוויה נחמדה, וגם זיכרון מתוק לכל החיים. בקשו עצירה שם למעלה בין הכוכבים, והפתיעו את אהובתכם בגדול עם הצעת נישואין שנלקחה היישר מהאגדות.

שיהיה במזל!

צילום תמונת נושא: אודי סלמנוביץ | Udi salmanovich